Domů   >>   O nás

ABOUT

Aktuálně: 

workshop AIR INJEKTOR

 

Firma Zahradní Architektura Kurz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům  kompletní služby od projektu přes realizaci až po péči o hotové dílo. Provádíme veškeré činnosti pro zakládání zahrad a parků. Od počátku existence firmy se intenzivně zabýváme výsadbou vzrostlých stromů. Zajišťujeme celoroční péči o všechny biotické i aboritické prvky objektů zeleně. Našim cílem je vysoká kvalita a profesionální odbornost provedené práce. Jsme členy obou republikových oborových organizací (SZKT a SZÚZ) a pravidelně zúčastňujeme odborných přednášek a seminářů. Naše práce je oceňována v celostátních soutěžích Zahrada roku, Park roku, Zelená střecha. Svým investorům nabízíme veškeré získané znalosti a zkušenosti při realizaci jejich individuálních představ a požadavků. Kvalitně odvedené řemeslo a spokojenost zákazníka jsou naší každodenní profesní výzvou.

2010

stěhování do nového sídla s moderním zázemím v Praze 5 – Řeporyjích

2006

společnost Král & Kurz, zahradnické práce, s.r.o. se transformuje a na jejím základě vzniká  společnost Zahradní Architektura Kurz s.r.o

2005

firma se stává výrazným objektem na českém trhu v oblasti zahradnických služeb. Na základě růstu objemu zakázek i počtu zaměstnanců dochází v roce 2005 k ukončení činnosti sdružení fyzických osob a převedení veškerých činností na společnost s ručením omezením.

2000

specializace na střešní zahrady, vývoj nových technologií a realizace největší české střešní zahrady na Obchodním centru Nový Smíchov

1994

založení jednoho z prvních zahradnických center v Čechách na Praze 13 s maloobchodním prodejem rostlin a zahradnických potřeb.

1992

spojení dvou fyzických osob podnikajících ve stejném oboru a vznikla firma Král – Kurz, zahradnické práce, která se ve větší míře zabývá údržbou zeleně pro Městskou část Praha 13 a Obvodní úřad Praha 5.

1990

Aleš Kurz zakládá firmu registrován jako fyzická osoba podnikající v oboru zahradnické práce a zaměřuje se především na zakládání soukromých zahrad a na konzervaci a ošetřování stromů.

Jsme kvalifikovaným regionálním partnerem renomované německé firmy Optigrün, která dodává kompletní systém zelených střech.  
Optigreen

Jsme členy celosvětové profesní organizace arboristů, zabývající se komplexní péčí o dřeviny
ISA

Jsme členy evropské asociace sdružující národní svazy zahradnických firem 
ELCA

Menu